CZYSTE POWIETRZE

Produkty polecane dla termomodernizacji:   

Bramy

Bramy, w których zastosowano oryginalne panele o grubości 60 mm, a ich współczynnik U wynosi jedynie 0,33 W/m2K, doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i pasywnych. Na doskonałą izolację wpływają również uszczelnienia obwodowe i międzypanelowe – dzięki, którym panele są nawet o 20% cieplejsze niż rynkowe standardy.  Uzupełnieniem oferty jest ekonomiczna i ciepła brama z panelem o grubości 40 mm, która już w standardzie spełnia surowe wymagania programu „Czyste Powietrze”.       

OKNA

  Okna PVC w systemie 82MD, to optymalne połączenie innowacyjnej technologii oraz najlepszych parametrów ochrony cieplnej właściwych dla budownictwa energooszczędnego.System ten, to obecnie najlepsze rozwiązanie dla termoizolacji, a ich wersja trzyszybowa jest o nawet 36% cieplejsza niż dwuszybowa – jest to równoznaczne z niższymi rachunkami  za ogrzewanie .      

 

DRZWI

  Drzwi zewnętrzne spełniające wymogi programu "Czyste powietrze " posiadają współczynnik przenikania ciepła U do 1,3 W/(m2·K). W ofercie dostępnych jest wiele wzorów drzwi drewnianych oraz metalowych, które łączą w sobie najważniejsze cechy : są ciepłe, bezpieczne i trwałe. Jesteśmy świadomi, że zakup drzwi to inwestycja na wiele lat.