Producenci z którymi współpracujemy to najlepsze marki na rynku, które charakteryzuje jakość , niezawodność, nowoczesne rozwiązania i niepowtarzany designe

Firma Porta produkuję drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Drzwi Porta to również jakość i bezpieczeństwo które potwierdzają Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej. Warto również zaznaczyć, iż do produkcji drzwi używane są komponenty dostarczane przez światowych liderów.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Fabryka powstała w 1990 roku i przez ponad 30 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej. Funkcjonalność, piękno, estetyka i wysoka jakość – to cechy charakterystyczne drzwi POL-SKONE.

Marka DRE rozpoznawalna jest już nie tylko w Polsce ale i na świecie . Śledząc trendy wnętrzarskie dopasowuję się do gusta klienta. Nowoczesne kolekcję to odpowiedź na potrzeby rozwijającego się rynku i wyjście naprzeciw najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Drzwi wewnętrzne marki Asilo i Entra są znane i cenione przez klientów, architektów, oraz projektantów wnętrz . Idea tworzenia solidnych i ciekawych drzwi, które będą inspirować jest silnie zakorzeniona w tradycji tej firmy. DRZWI UKRYTE - LINATE ZERO to propozycja dla osób kreatywnych. To drzwi, które zostały przygotowane do samodzielnego wykończenia farbą akrylową, tapetą lub np. tynkiem strukturalnym. W połączeniu z ościeżnicą ukrytą dają możliwość całkowitego ukrycia ich we wnętrzu. To nieskończona możliwość aranżacji oraz niebywałe efekty wizualne.