Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu. Mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo, a także izolować domowe zacisze od warunków atmosferycznych. Poniżej prezentujemy tylko ułamek tego co możecie Państwo znajść w naszej szerokiej ofercie produktowej

DRZWI DREWNIANE

Firma Agmar to producent drzwi drewnianych. Wysoka jakość drewna jaka oferuje ten producent to niezawodność na długie lata. Lakierowanie systemem pięciopowłokowym z użyciem metody hydrodynamicznej gwarantującej nie zmywalność i ochronę w każdych warunkach atmosferycznych JAKOŚĆ i WYSOKI STANDARD oferowanych produktów to jest to co wyróżnia firmę na tle konkurencji.

 

DRZWI METALOWE

Firma MAT-TOM powstała w 1999 roku. Od początku skoncentrowani są wyłącznie na produkcji drzwi zewnętrznych. Najważniejsza jest dla nich satysfakcja i uznanie Klientów. W ofercie znajdziemy drzwi które posiadają znakomite właściwości izolacyjne i są dedykowane do domów budowanych w najwyższym standardzie cieplnym : 55 NORDIC ( gr. skrzydła 55mm ), 72 ARKTC ( gr. skrzydła72mm) , 90 PASSIVE ( gr. skrzydła 90mm)